Rezultate Admitere Master Turul I

MASTER

 Domeniul general de studii: 011 Științe ale Educației

Programul: Istoria Spațiului Sud-Est European: Studiu Metodologie și Didactică

Nr d/o

Numele prenumele

Media de Concurs

ADMIS/ VACANT

Forma de învățămînt

1.       

Vicol Iulia Dumitru

10,00

Admis

BUGET

2.       

Ghindaru Cristin Valeriu

10,00

Admis

BUGET

3.       

Vădăvoi Cristina Sergiu

10,00

Admis

BUGET

4.       

Tabără Valentina Sergiu

10,00

Admis

BUGET

5.       

Butnaru Andrea

10,00

Admis

BUGET

6.       

Deliană Adriana Grigore

9,50

Admis

BUGET

7.       

Grosu Viorica Ion

9,50

Admis

BUGET

8.       

Rotaru Alexandra Ion

9,00

Admis

BUGET

9.       

Tichişan Petru Sergiu

9,00

Admis

BUGET

10.   

Arsene Igor

5,58

Admis

BUGET

11.   

Sizov Alexandr Ştefan

5,19

Admis

BUGET

 

Domeniul general de studii: 011 Științe ale Educației

Programul: Pedagogie și tehnologii educaționale interactive


Nr d/o

Numele prenumele

Media de Concurs

ADMIS/ VACANT

Forma de învățămînt

1.        

Moraru Galina Mihail

10,0

Admis

BUGET

2.        

Radionova Irina Vasile

10,0

Admis

BUGET

3.        

Florescu Carolina Gheorghe

10,0

Admis

BUGET

4.        

Rotari Victoria Victor

9,5

Admis

BUGET

5.        

Ştefan Diana Vasilii

9,5

Admis

BUGET

6.        

Ababi Maria Zaharii

9,5

Admis

BUGET

7.        

Ababi Viorica Gheorghe

9,25

Admis

BUGET

8.        

Cauzan Maria Alexandru

8,75

Admis

BUGET

9.        

Munteanu Nina Andrei

8,5

Admis

BUGET

10.     

Botez Ina Ion

8,0

Admis

BUGET

11.     

Voloşeniuc Olesea Alexandr

7,5

Admis

BUGET

12.     

Armanu Tatiana Vasile

7,0

Admis

BUGET

13.     

Stoev Liudmila Nicolae

5,0

Admis

BUGET

 Domeniul general de studii: 011 Științe ale Educației

Programul: Educație Lingvistică și Literatură

Nr d/o

Numele prenumele

Media de Concurs

ADMIS/ VACANT

Forma de învățămînt

1.       

Leu Viorica Teodor

10,00

Admis

BUGET

2.       

Topal Maia Piotr

5,04

Admis

BUGET

 

Domeniul general de studii: 011 Științe ale Educației

Programul: Tehnologii Informaționale în Instruire

Nr d/o

Numele prenumele

Media de Concurs

ADMIS/ VACANT

Forma de învățămînt

1.       

Cîrchelan Oleg Stanislav

9,75

Admis

BUGET

2.       

Crețu Ecaterina Victor

9,75

Admis

BUGET

3.       

Todos Irina Nicolae

9,44

Admis

BUGET

4.       

Turceac Andrei Ion

9,00

Admis

BUGET

5.       

Turceac Natalia Vasile

8,94

Admis

BUGET

6.       

Fieraru Mariana Boris

7,00

Admis

BUGET

7.       

Terzi Petru Anatolii

6,65

Admis

BUGET

8.       

Corjan Tatiana Gheorghe

6,06

Admis

BUGET

9.       

Balan Lucia Sergiu

5,78

Admis

BUGET

 

Domeniul general de studii: 041 Științe Economice

Programul: Antreprenoriat și Administrarea Afacerii

Nr d/o

Numele prenumele

Media de Concurs

ADMIS/ VACANT

Forma de învățămînt

1.       

Glibiciuc Cristina David

9,00

Admis

BUGET

2.       

Dutca Nicolae Ion

9,00

Admis

BUGET

3.       

Jarnovoi Andriana Ghenadie

8,00

Admis

BUGET

4.       

Cobzaru Nicolae

7,66

Admis

BUGET

5.       

Darii Gabriela Gheorghe

5,84

Admis

BUGET

6.       

Miron Ion Ion

5,60

Admis

BUGET

7.       

Mocanu Eduard Gheorghi

5,49

Admis

BUGET

8.       

Portaru Lidia Oleg

5,06

Admis

BUGET

 

Domeniul general de studii: 041 Științe Economice

Programul: Gestiunea Financiar-Contabilă a Afacerii

Nr d/o

Numele prenumele

Media de Concurs

ADMIS/ RESPINS

Forma de învățămînt

1.       

Iuhimciuc Svetlana Alexandr

8,75

Admis

BUGET

2.       

Nită Marianna Ilie

6,30

Admis

BUGET

3.       

Baran Adriana Ion

6,24

Admis

BUGET

4.       

Gîrneț Tamara Nicolae

5,34

Admis

BUGET

5.       

Dobrean Irina Gheorghi

5,00

Admis

BUGET

 

Domeniul general de studii: 040 Științe Administrative

Programul: Administrația Publică a Colectivității Locale

Nr d/o

Numele prenumele patronimicul

Media de Concurs

ADMIS/ VACANT

Forma de învățămînt

1.       

Cuciurcă Cătălina Vasile

10,00

Admis

BUGET

2.       

Mihai Nicoleta Nicolai

10,00

Admis

BUGET

3.       

Gîrneț Ilie Dumitru

10,00

Admis

CONTRACT

4.       

Şoimu Veronica Piotr

10,00

Admis

BUGET

5.       

Irizan Dorina Ion

8,50

Admis

BUGET

6.       

Focşa Maria Gheorghe

8,00

Admis

BUGET

7.       

Maldur Cristina Anatolie

6,59

Admis

BUGET

8.       

Pavel Margarita Vladimir

6,45

Admis

BUGET

9.       

Roşca Victoria Vasile

6,00

Admis

BUGET

10.   

Mîțăblîndă Alina Iurie

5,30

Admis

BUGET

11.   

Musteață Valeriu Ion

5,25

Admis

BUGET

 

Domeniul general de studii: 042 Drept

Programul: Științe Penale

Nr d/o

Numele prenumele

Media de Concurs

ADMIS/ RESPINS

Forma de învățămînt

1.       

Iuraşco Eugeniu Alexandru

9,50

Admis

BUGET

2.       

Vascan Irina Ştefan

9,25

Admis

BUGET

3.       

Obreja Dumitrița Dumitru

9,00

Admis

BUGET

4.       

Grămadă Victor Victor

9,00

Admis

BUGET

5.       

Mîțăblîndă Denis Victor

9,00

Admis

BUGET

6.       

Hioară Valeria Valerii

8,50

Admis

BUGET

7.       

Roşca Natalia Grigore

8,25

Admis

BUGET

8.       

Stefoglo Tudor Ion

8,00

Admis

BUGET

9.       

Negoiță Valeriu Sova

8,00

Admis

BUGET

10.   

Negoiță Liliana Ion

7,25

Admis

BUGET

11.   

Nichita Valeria Ivan

7,09

Admis

CONTRACT